Services

Stwórz swoją Markę CBD

  1. Usiądź wygodnie i wyobraź sobie, jaki tak naprawdę powinien być Twój idealny produkt, jakie powinien posiadać funkcjonalności i jaką formę. Pomyśl o podobnych produktach, które Ci odpowiadają. Opowiedz nam o tym - przygotujemy wstępną specyfikację produktu i prześlemy Ci ofertę.
  2. Poczekaj do dwóch miesięcy. Ciesz się wolnym czasem i spróbuj się zrelaksować. Miej świadomość, że w tym czasie grono doświadczonych specjalistów tworzy Twój produkt. Badają go pod kątem zgodności z Twoimi oczekiwaniami. Zapytaj o postępy w projekcie, jeśli chcesz. Uwielbiamy kontaktować się z naszymi klientami, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby.
  3. Zaprosimy Cię na wcześniej umówione spotkanie, aby zaprezentować Wasz nowy produkt. Oczywiście możemy również przesłać próbki w dowolne miejsce na świecie. Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich wrażeń. W tym momencie nadszedł czas na dokonanie ostatecznych korekt zgodnie z Twoimi sugestiami.
  4. Pozostał tylko ostatni krok do zakończenia procesu. Potrwa to do kolejnych 3 miesięcy. Należy przeprowadzić dalsze testy, takie jak stabilność, kompatybilność z opakowaniem oraz opracowanie odpowiednich raportów bezpieczeństwa. Pozwoli to na szybką rejestrację produktu na terenie Unii Europejskiej.

Nie marnuj swojego czasu. Za 6 miesięcy możesz mieć własną markę kosmetyków CBD lub e-liquidu CBD.